V048T320M009A
VicorVicor
Vicor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V048T320M009A
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 32V 240W
Fitxak: V048T320M009A.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 786 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 786 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
40 pcs
  • Mezua
V048T320M009Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V048T320M009A fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 32V 240W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 786 pcs Datuen fitxa V048T320M009A.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 32V Tentsioa - isolamendua 2.25kV
Tentsioa - Sarrera (min) 26V Tentsioa - Input (Max) 55V
Mota Voltage Transformation Module Tamaina / dimentsioa 1.28" L x 0.87" W x 0.26" H (32.5mm x 22.0mm x 6.7mm)
Series VI Chip® VTM® Energia (Watts) 240W
Packaging Bulk Pakete / kasua Module
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 4 (72 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak OCP, OTP, OVP, SCP
Eraginkortasuna 96.2% Deskribapen zehatza Voltage Transformation Module DC DC Converter 1 Output 32V 9.4A 26V - 55V Input
Uneko - Irteera (Max) 9.4A eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V048T320M009
V048T320M009
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 32V 300W