V048F480T006-CB
VicorVicor
V048F480T006-CB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V048F480T006-CB
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena VTM CURRENT MULTIPLIER EVAL BOAR
Fitxak: 1.V048F480T006-CB.pdf2.V048F480T006-CB.pdf
  • Mezua
V048F480T006-CBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V048F480T006-CB fabrikatzailea Vicor
deskribapena VTM CURRENT MULTIPLIER EVAL BOAR Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6454 pcs Datuen fitxa 1.V048F480T006-CB.pdf2.V048F480T006-CB.pdf
Tentsioa - Irteera 48V Tentsioa - Input 26 V ~ 55 V
Erabilitako IC / Taldea V048F480T006 Edukien hornitua Board(s)
Series VI Chip® VTM® Erreguladorearen Topologia Buck-Boost
Energia - Irteera 300W Irteerak eta motak 1, Isolated
Beste izenak 1102-1200
V048F480T006-CB-ND
V048F480T006CB
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Helburu nagusia DC/DC, Step Up or Down Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Maiztasuna: aldatzea 3.3MHz Deskribapen zehatza V048F480T006 VI Chip® VTM® DC/DC, Step Up or Down 1, Isolated Outputs Evaluation Board
Uneko - Irteera 6.25A Junta mota Fully Populated
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V048F480T006
V048F480T006
fabrikatzaileak: Vicor
deskribapena: DC DC CONVERTER 48V 300W