V048F060T040-CB
VicorVicor
V048F060T040-CB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V048F060T040-CB
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena VTM CURRENT MULTIPLIER EVAL BOAR
Fitxak: 1.V048F060T040-CB.pdf2.V048F060T040-CB.pdf
  • Mezua
V048F060T040-CBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V048F060T040-CB fabrikatzailea Vicor
deskribapena VTM CURRENT MULTIPLIER EVAL BOAR Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6633 pcs Datuen fitxa 1.V048F060T040-CB.pdf2.V048F060T040-CB.pdf
Tentsioa - Irteera 6V Tentsioa - Input 26 V ~ 55 V
Erabilitako IC / Taldea V048F060T040 Edukien hornitua Board(s)
Series VI Chip® VTM® Erreguladorearen Topologia Buck
Energia - Irteera 240W Irteerak eta motak 1, Isolated
Beste izenak 1102-1194
V048F060T040-CB-ND
V048F060T040CB
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Helburu nagusia DC/DC, Step Down Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Maiztasuna: aldatzea 2.5MHz Deskribapen zehatza V048F060T040 VI Chip® VTM® DC/DC, Step Down 1, Isolated Outputs Evaluation Board
Uneko - Irteera 40A Junta mota Fully Populated