MI-254-IX-F4
VicorVicor
Vicor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MI-254-IX-F4
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 48V 75W
Fitxak: MI-254-IX-F4.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MI-254-IX-F4ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MI-254-IX-F4 fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 48V 75W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6228 pcs Datuen fitxa MI-254-IX-F4.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 48V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Sarrera (min) 100V
Tentsioa - Input (Max) 210V Mota Isolated Module
Tamaina / dimentsioa 4.20" L x 2.40" W x 1.00" H (106.7mm x 61.0mm x 25.4mm) Series MI-200™
Energia (Watts) 75W Packaging Bulk
Pakete / kasua Full Brick Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Eraginkortasuna 90% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 1.56A 100V - 210V Input
Uneko - Irteera (Max) 1.56A eskaerak ITE (Commercial)