MDCM28AP050M180A50
VicorVicor
MDCM28AP050M180A50 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MDCM28AP050M180A50
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 5V 180W
Fitxak: MDCM28AP050M180A50.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 266 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 266 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
  • Mezua
MDCM28AP050M180A50ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MDCM28AP050M180A50 fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 5V 180W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 266 pcs Datuen fitxa MDCM28AP050M180A50.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 5V Tentsioa - isolamendua 2.25kV
Tentsioa - Sarrera (min) 16V Tentsioa - Input (Max) 50V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 1.52" L x 0.90" W x 0.29" H (38.7mm x 22.8mm x 7.3mm)
Series VI Chip® DCM® Energia (Watts) 180W
Packaging Tray Pakete / kasua 9-DIP Module
Beste izenak 1102-5400 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak OCP, OTP, OVP, UVLO Eraginkortasuna 91.5%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 36A 16V - 50V Input Uneko - Irteera (Max) 36A