IB048E120T32N1-CB
VicorVicor
IB048E120T32N1-CB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IB048E120T32N1-CB
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena EVAL BOARD FOR VI BRICK IBC
Fitxak: 1.IB048E120T32N1-CB.pdf2.IB048E120T32N1-CB.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 433 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 433 pcs
  • Mezua
IB048E120T32N1-CBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IB048E120T32N1-CB fabrikatzailea Vicor
deskribapena EVAL BOARD FOR VI BRICK IBC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 433 pcs Datuen fitxa 1.IB048E120T32N1-CB.pdf2.IB048E120T32N1-CB.pdf
Tentsioa - Irteera 12V Tentsioa - Input 38 V ~ 55 V
Erabilitako IC / Taldea IB048E120T32N1 Edukien hornitua Board(s)
Series VI Brick® IBC Erreguladorearen Topologia Buck
Energia - Irteera 300W Irteerak eta motak 1, Non-Isolated
Beste izenak 1102-1115
IB048E120T32N1CB
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Helburu nagusia DC/DC, Step Down Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Maiztasuna: aldatzea 1MHz Deskribapen zehatza IB048E120T32N1 VI Brick® IBC DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board
Uneko - Irteera 32A Junta mota Fully Populated