DCM24AP280M320A50
VicorVicor
DCM24AP280M320A50 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DCM24AP280M320A50
Fabrikatzaileak / Marka: Vicor
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 28V 320W
Fitxak: 1.DCM24AP280M320A50.pdf2.DCM24AP280M320A50.pdf3.DCM24AP280M320A50.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 251 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 251 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
  • Mezua
DCM24AP280M320A50ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DCM24AP280M320A50 fabrikatzailea Vicor
deskribapena DC DC CONVERTER 28V 320W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 28V Tentsioa - isolamendua 2.25kV
Tentsioa - Sarrera (min) 18V Tentsioa - Input (Max) 36V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 1.52" L x 0.90" W x 0.29" H (38.7mm x 22.8mm x 7.3mm)
Series VI Chip® DCM® Energia (Watts) 320W
Packaging Tray Pakete / kasua 9-DIP Module
Beste izenak 1102-5451
DCM24AP280T320A50
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO Eraginkortasuna 93.3%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 11.43A 18V - 36V Input Uneko - Irteera (Max) 11.43A