CG3-160S/12
Vector Electronics & Technology, Inc.Vector Electronics & Technology, Inc.
Vector Electronics & Technology, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CG3-160S/12
Fabrikatzaileak / Marka: Vector Electronics & Technology, Inc.
Produktuaren Deskribapena CARD GUIDE 160MM
Fitxak: 1.CG3-160S/12.pdf2.CG3-160S/12.pdf
RoHs egoera Ez dagokio / Ez dagokio
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
CG3-160S/12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CG3-160S/12 fabrikatzailea Vector Electronics & Technology, Inc.
deskribapena CARD GUIDE 160MM Lead Free Status / RoHS egoera Ez dagokio / Ez dagokio
Kopurua eskuragarri 3320 pcs Datuen fitxa 1.CG3-160S/12.pdf2.CG3-160S/12.pdf
Series VectorPak™ Lead Free Status / RoHS egoera Not applicable / Not applicable
Erabilera / Lotutako produktuak erabiltzeko 0.062 ~ 0.090" (1.57 ~ 2.29mm) Cards Osagarri mota Polycarbonate, Snap-In Mount, 6.299" (160.00mm)