CCA340-6U-12
Vector Electronics & Technology, Inc.Vector Electronics & Technology, Inc.
Vector Electronics & Technology, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CCA340-6U-12
Fabrikatzaileak / Marka: Vector Electronics & Technology, Inc.
Produktuaren Deskribapena CARD CAGE ASEMBLD 340MM 6U
Fitxak: CCA340-6U-12.pdf
RoHs egoera Ez dagokio / Ez dagokio
Stock egoera 262 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 262 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
CCA340-6U-12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CCA340-6U-12 fabrikatzailea Vector Electronics & Technology, Inc.
deskribapena CARD CAGE ASEMBLD 340MM 6U Lead Free Status / RoHS egoera Ez dagokio / Ez dagokio
Kopurua eskuragarri 262 pcs Datuen fitxa CCA340-6U-12.pdf
Mota Subrack Frame Tamaina / dimentsioa 16.360" L x 19.000" W (415.54mm x 482.60mm)
Series VectorPak™ CCA Material Aluminum
Lead Free Status / RoHS egoera Not applicable / Not applicable Altuera 6U = 10.500" (266.70mm)
Gida metodoa No Card Guide Deskribapen zehatza Aluminum Subrack Frame 6U = 10.500" (266.70mm)
Txartelaren Tamaina Range 9.187" H x 13.390" L (233.35mm x 340.11mm)