VSB3200S-M3/73
Vishay Semiconductor Diodes Division
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VSB3200S-M3/73
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Produktuaren Deskribapena DIODE SCHOTTKY 200V 3A DO204AC
Fitxak: VSB3200S-M3/73.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
VSB3200S-M3/73ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VSB3200S-M3/73 fabrikatzailea Vishay Semiconductor Diodes Division
deskribapena DIODE SCHOTTKY 200V 3A DO204AC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 474065 pcs Datuen fitxa VSB3200S-M3/73.pdf
Tentsioa - Peak alderantzikatzea (Max) Schottky Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 3A
Tentsioa - Tasa DO-204AC (DO-15) Series TMBS®
RoHS egoera Tape & Box (TB) Alderantzizko berreskuratzea (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Erresistentzia @ If, F 170pF @ 4V, 1MHz polarizazio DO-204AC, DO-15, Axial
Beste izenak VSB3200SM373 Muntaketa mota Through Hole
Zabaldutako deskribapena Diode Schottky 200V 3A Through Hole DO-204AC (DO-15) Diode konfigurazioa 50µA @ 200V
deskribapena DIODE SCHOTTKY 200V 3A DO204AC Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1.4V @ 3A
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 200V Capacitance @ Vr, F -40°C ~ 150°C
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
VSB3200S-M3/54
VSB3200S-M3/54
fabrikatzaileak: Vishay Semiconductor Diodes Division
deskribapena: DIODE SCHOTTKY 200V 3A DO204AC
Stockean: 480180 pcs
Deskarga: VSB3200S-M3/54.pdf
RFQ
VSBU-120-18
VSBU-120-18
fabrikatzaileak: CUI, Inc.
deskribapena: AC/DC CONVERTER 18V 120W