VS-SD1553C18S20K
Vishay Semiconductor Diodes Division
VS-SD1553C18S20K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VS-SD1553C18S20K
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Produktuaren Deskribapena DIODE GP 1.8KV 1825A DO200AC
Fitxak: 1.VS-SD1553C18S20K.pdf2.VS-SD1553C18S20K.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 404 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 404 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2 pcs
  • Mezua
VS-SD1553C18S20Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VS-SD1553C18S20K fabrikatzailea Vishay Semiconductor Diodes Division
deskribapena DIODE GP 1.8KV 1825A DO200AC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 404 pcs Datuen fitxa 1.VS-SD1553C18S20K.pdf2.VS-SD1553C18S20K.pdf
Tentsioa - Peak alderantzikatzea (Max) Standard Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1825A
Tentsioa - Tasa DO-200AC, K-PUK Series -
RoHS egoera Bulk Alderantzizko berreskuratzea (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Erresistentzia @ If, F - polarizazio DO-200AC, K-PUK
Beste izenak VSSD1553C18S20K Tenperatura operatiboa - Junction 2µs
Muntaketa mota Clamp On Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia VS-SD1553C18S20K Zabaldutako deskribapena Diode Standard 1800V (1.8kV) 1825A Clamp On DO-200AC, K-PUK
Diode konfigurazioa - deskribapena DIODE GP 1.8KV 1825A DO200AC
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 2.23V @ 4000A Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 1800V (1.8kV)
Capacitance @ Vr, F -40°C ~ 150°C