VS-90SQ030TR
Vishay Semiconductor Diodes Division
VS-90SQ030TR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VS-90SQ030TR
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Produktuaren Deskribapena DIODE SCHOTTKY 30V 9A DO204AR
Fitxak: VS-90SQ030TR.pdf
  • Mezua
VS-90SQ030TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VS-90SQ030TR fabrikatzailea Vishay Semiconductor Diodes Division
deskribapena DIODE SCHOTTKY 30V 9A DO204AR Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5160 pcs Datuen fitxa VS-90SQ030TR.pdf
Tentsioa - Peak alderantzikatzea (Max) Schottky Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 9A
Tentsioa - Tasa DO-204AR Series -
RoHS egoera Tape & Reel (TR) Alderantzizko berreskuratzea (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Erresistentzia @ If, F - polarizazio DO-204AR, Axial
Beste izenak 90SQ030TR
90SQ030TR-ND
Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen zatia zenbakia VS-90SQ030TR
Zabaldutako deskribapena Diode Schottky 30V 9A Through Hole DO-204AR Diode konfigurazioa 1.75mA @ 30V
deskribapena DIODE SCHOTTKY 30V 9A DO204AR Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 480mV @ 9A
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 30V Capacitance @ Vr, F -55°C ~ 150°C
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
VS-90SQ030
VS-90SQ030
fabrikatzaileak: Vishay Semiconductor Diodes Division
deskribapena: DIODE SCHOTTKY 30V 9A DO204AR