VS-8EWS12STRLPBF
Vishay Semiconductor Diodes Division
VS-8EWS12STRLPBF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VS-8EWS12STRLPBF
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Produktuaren Deskribapena DIODE RECTIFIER 1200V 8A DPAK
Fitxak: VS-8EWS12STRLPBF.pdf
  • Mezua
VS-8EWS12STRLPBFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VS-8EWS12STRLPBF fabrikatzailea Vishay Semiconductor Diodes Division
deskribapena DIODE RECTIFIER 1200V 8A DPAK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4005 pcs Datuen fitxa VS-8EWS12STRLPBF.pdf
Tentsioa - Peak alderantzikatzea (Max) Standard Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 8A
Tentsioa - Tasa D-PAK (TO-252AA) Series -
RoHS egoera Tape & Reel (TR) Alderantzizko berreskuratzea (trr) Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Erresistentzia @ If, F - polarizazio TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Beste izenak VS8EWS12STRLPBF Muntaketa mota Surface Mount
Zabaldutako deskribapena Diode Standard 1200V (1.2kV) 8A Surface Mount D-PAK (TO-252AA) Diode konfigurazioa 50µA @ 1200V
deskribapena DIODE RECTIFIER 1200V 8A DPAK Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1.1V @ 8A
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 1200V (1.2kV) Capacitance @ Vr, F -55°C ~ 150°C