VS-82PF120
Vishay Semiconductor Diodes Division
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VS-82PF120
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Produktuaren Deskribapena DIODE STD REC 80A DO-5
Fitxak: VS-82PF120.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
VS-82PF120ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VS-82PF120 fabrikatzailea Vishay Semiconductor Diodes Division
deskribapena DIODE STD REC 80A DO-5 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 14665 pcs Datuen fitxa VS-82PF120.pdf
Tentsioa - Peak alderantzikatzea (Max) Standard Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 80A
Tentsioa - Tasa DO-203AB (DO-5) Series -
RoHS egoera Bulk Alderantzizko berreskuratzea (trr) Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Erresistentzia @ If, F - polarizazio DO-203AB, DO-5, Stud
Beste izenak VS82PF120 Muntaketa mota Chassis, Stud Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen zatia zenbakia VS-82PF120
Zabaldutako deskribapena Diode Standard 120V 80A Chassis, Stud Mount DO-203AB (DO-5) Diode konfigurazioa -
deskribapena DIODE STD REC 80A DO-5 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1.4V @ 220A
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 120V Capacitance @ Vr, F -55°C ~ 180°C