VS-80SQ040TR
Vishay Semiconductor Diodes Division
VS-80SQ040TR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VS-80SQ040TR
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Produktuaren Deskribapena DIODE SCHOTTKY 40V 8A DO204AR
Fitxak: VS-80SQ040TR.pdf
  • Mezua
VS-80SQ040TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VS-80SQ040TR fabrikatzailea Vishay Semiconductor Diodes Division
deskribapena DIODE SCHOTTKY 40V 8A DO204AR Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3690 pcs Datuen fitxa VS-80SQ040TR.pdf
Tentsioa - Peak alderantzikatzea (Max) Schottky Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 8A
Tentsioa - Tasa DO-204AR Series -
RoHS egoera Tape & Reel (TR) Alderantzizko berreskuratzea (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Erresistentzia @ If, F - polarizazio DO-204AR, Axial
Beste izenak 80SQ040TR
80SQ040TR-ND
Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen zatia zenbakia VS-80SQ040TR
Zabaldutako deskribapena Diode Schottky 40V 8A Through Hole DO-204AR Diode konfigurazioa 2mA @ 40V
deskribapena DIODE SCHOTTKY 40V 8A DO204AR Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 530mV @ 8A
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 40V Capacitance @ Vr, F -55°C ~ 175°C