VS-80PF120W
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VS-80PF120W
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Produktuaren Deskribapena DIODE STD REC 80A DO-5
Fitxak: VS-80PF120W.pdf
  • Mezua
VS-80PF120Wren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VS-80PF120W fabrikatzailea Vishay Semiconductor Diodes Division
deskribapena DIODE STD REC 80A DO-5 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 20580 pcs Datuen fitxa VS-80PF120W.pdf
Tentsioa - Peak alderantzikatzea (Max) Standard Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 80A
Tentsioa - Tasa DO-203AB (DO-5) Series -
RoHS egoera Bulk Alderantzizko berreskuratzea (trr) Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Erresistentzia @ If, F - polarizazio DO-203AB, DO-5, Stud
Beste izenak VS80PF120W Muntaketa mota Stud Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen zatia zenbakia VS-80PF120W
Zabaldutako deskribapena Diode Standard 1200V (1.2kV) 80A Stud Mount DO-203AB (DO-5) Diode konfigurazioa -
deskribapena DIODE STD REC 80A DO-5 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1.4V @ 220A
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 1200V (1.2kV) Capacitance @ Vr, F -55°C ~ 180°C
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
VS-80PF140W
VS-80PF140W
fabrikatzaileak: Vishay Semiconductor Diodes Division
deskribapena: DIODE STD REC 80A DO-5
Stockean: 17201 pcs
Deskarga: VS-80PF140W.pdf
RFQ
VS-80PF160W
VS-80PF160W
Stockean: 14308 pcs
Deskarga: VS-80PF160W.pdf
RFQ
VS-80PF120
VS-80PF120