VS-60APU06HN3
Vishay Semiconductor Diodes Division
VS-60APU06HN3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VS-60APU06HN3
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Produktuaren Deskribapena DIODE FRED 600V 60A TO-247
Fitxak: VS-60APU06HN3.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
VS-60APU06HN3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VS-60APU06HN3 fabrikatzailea Vishay Semiconductor Diodes Division
deskribapena DIODE FRED 600V 60A TO-247 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 18756 pcs Datuen fitxa VS-60APU06HN3.pdf
Tentsioa - Peak alderantzikatzea (Max) Standard Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 60A
Tentsioa - Tasa TO-247AC Series Automotive, AEC-Q101, FRED Pt®
RoHS egoera Tube Alderantzizko berreskuratzea (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Erresistentzia @ If, F - polarizazio TO-247-3
Beste izenak VS60APU06HN3 Tenperatura operatiboa - Junction 81ns
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia VS-60APU06HN3 Zabaldutako deskribapena Diode Standard 600V 60A Through Hole TO-247AC
Diode konfigurazioa 50µA @ 600V deskribapena DIODE FRED 600V 60A TO-247
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1.68V @ 60A Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 600V
Capacitance @ Vr, F -55°C ~ 175°C