VS-40HFLR10S05
Vishay Semiconductor Diodes Division
VS-40HFLR10S05 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VS-40HFLR10S05
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Produktuaren Deskribapena DIODE GEN PURP 100V 40A DO203AB
Fitxak: VS-40HFLR10S05.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
VS-40HFLR10S05ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VS-40HFLR10S05 fabrikatzailea Vishay Semiconductor Diodes Division
deskribapena DIODE GEN PURP 100V 40A DO203AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 18603 pcs Datuen fitxa VS-40HFLR10S05.pdf
Tentsioa - Peak alderantzikatzea (Max) Standard Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 40A
Tentsioa - Tasa DO-203AB Series -
RoHS egoera Bulk Alderantzizko berreskuratzea (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Erresistentzia @ If, F - polarizazio DO-203AB, DO-5, Stud
Beste izenak *40HFLR10S05
40HFLR10S05
40HFLR10S05-ND
Tenperatura operatiboa - Junction 500ns
Muntaketa mota Chassis, Stud Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia VS-40HFLR10S05 Zabaldutako deskribapena Diode Standard 100V 40A Chassis, Stud Mount DO-203AB
Diode konfigurazioa 100µA @ 100V deskribapena DIODE GEN PURP 100V 40A DO203AB
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1.95V @ 40A Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 100V
Capacitance @ Vr, F -40°C ~ 125°C