VS-30ETH06STRRPBF
Vishay Semiconductor Diodes Division
VS-30ETH06STRRPBF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VS-30ETH06STRRPBF
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Produktuaren Deskribapena DIODE FRED 30A D2PAK
Fitxak: VS-30ETH06STRRPBF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
800 pcs
  • Mezua
VS-30ETH06STRRPBFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VS-30ETH06STRRPBF fabrikatzailea Vishay Semiconductor Diodes Division
deskribapena DIODE FRED 30A D2PAK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 65997 pcs Datuen fitxa VS-30ETH06STRRPBF.pdf
Tentsioa - Peak alderantzikatzea (Max) Standard Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 30A
Tentsioa - Tasa TO-263AB (D²PAK) Series Automotive, AEC-Q101, FRED Pt®
RoHS egoera Tape & Reel (TR) Alderantzizko berreskuratzea (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Erresistentzia @ If, F - polarizazio TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Beste izenak VS30ETH06STRRPBF Tenperatura operatiboa - Junction 31ns
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia VS-30ETH06STRRPBF Zabaldutako deskribapena Diode Standard 600V 30A Surface Mount TO-263AB (D²PAK)
Diode konfigurazioa 50mA @ 600V deskribapena DIODE FRED 30A D2PAK
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 2.6V @ 30A Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 600V
Capacitance @ Vr, F -65°C ~ 175°C