VS-30EPF04-M3
Vishay Semiconductor Diodes Division
VS-30EPF04-M3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VS-30EPF04-M3
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Produktuaren Deskribapena DIODE SOFT FAST 30A TO-247
Fitxak: VS-30EPF04-M3.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
VS-30EPF04-M3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VS-30EPF04-M3 fabrikatzailea Vishay Semiconductor Diodes Division
deskribapena DIODE SOFT FAST 30A TO-247 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 22149 pcs Datuen fitxa VS-30EPF04-M3.pdf
Tentsioa - Peak alderantzikatzea (Max) Standard Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 30A
Tentsioa - Tasa TO-247AC Modified Series -
RoHS egoera Tube Alderantzizko berreskuratzea (trr) Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Erresistentzia @ If, F - polarizazio TO-247-2
Beste izenak VS30EPF04M3 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen zatia zenbakia VS-30EPF04-M3
Zabaldutako deskribapena Diode Standard 400V 30A Through Hole TO-247AC Modified Diode konfigurazioa 100µA @ 400V
deskribapena DIODE SOFT FAST 30A TO-247 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1.41V @ 30A
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 400V Capacitance @ Vr, F -40°C ~ 150°C