VS-25ETS12STRRPBF
Vishay Semiconductor Diodes Division
VS-25ETS12STRRPBF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VS-25ETS12STRRPBF
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Produktuaren Deskribapena DIODE GEN PURP 1.2KV 24A D2PAK
Fitxak: VS-25ETS12STRRPBF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
800 pcs
  • Mezua
VS-25ETS12STRRPBFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VS-25ETS12STRRPBF fabrikatzailea Vishay Semiconductor Diodes Division
deskribapena DIODE GEN PURP 1.2KV 24A D2PAK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 30710 pcs Datuen fitxa VS-25ETS12STRRPBF.pdf
Tentsioa - Peak alderantzikatzea (Max) Standard Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 24A
Tentsioa - Tasa TO-263AB (D²PAK) Series -
RoHS egoera Tape & Reel (TR) Alderantzizko berreskuratzea (trr) Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Erresistentzia @ If, F - polarizazio TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Beste izenak VS25ETS12STRRPBF Muntaketa mota Surface Mount
Zabaldutako deskribapena Diode Standard 1200V (1.2kV) 24A Surface Mount TO-263AB (D²PAK) Diode konfigurazioa 100µA @ 1200V
deskribapena DIODE GEN PURP 1.2KV 24A D2PAK Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1.14V @ 25A
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 1200V (1.2kV) Capacitance @ Vr, F -40°C ~ 150°C