VS-20L15T-N3
Vishay Semiconductor Diodes Division
VS-20L15T-N3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VS-20L15T-N3
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Produktuaren Deskribapena DIODE SCHOTTKY 20A TO-220
Fitxak: VS-20L15T-N3.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
VS-20L15T-N3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VS-20L15T-N3 fabrikatzailea Vishay Semiconductor Diodes Division
deskribapena DIODE SCHOTTKY 20A TO-220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 138382 pcs Datuen fitxa VS-20L15T-N3.pdf
Tentsioa - Peak alderantzikatzea (Max) Schottky Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 20A
Tentsioa - Tasa TO-220AC Series -
RoHS egoera Tube Alderantzizko berreskuratzea (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Erresistentzia @ If, F 2000pF @ 5V, 1MHz polarizazio TO-220-2
Beste izenak VS20L15TN3 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen zatia zenbakia VS-20L15T-N3
Zabaldutako deskribapena Diode Schottky 15V 20A Through Hole TO-220AC Diode konfigurazioa 10mA @ 15V
deskribapena DIODE SCHOTTKY 20A TO-220 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 410mV @ 19A
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 15V Capacitance @ Vr, F -55°C ~ 125°C