VS-20ETF10-M3
Vishay Semiconductor Diodes Division
VS-20ETF10-M3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VS-20ETF10-M3
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Produktuaren Deskribapena DIODE INPUT 20A TO-220
Fitxak: VS-20ETF10-M3.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
VS-20ETF10-M3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VS-20ETF10-M3 fabrikatzailea Vishay Semiconductor Diodes Division
deskribapena DIODE INPUT 20A TO-220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 28601 pcs Datuen fitxa VS-20ETF10-M3.pdf
Tentsioa - Peak alderantzikatzea (Max) Standard Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 20A
Tentsioa - Tasa TO-220AC Series -
RoHS egoera Tube Alderantzizko berreskuratzea (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Erresistentzia @ If, F - polarizazio TO-220-2
Beste izenak VS20ETF10M3 Tenperatura operatiboa - Junction 95ns
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia VS-20ETF10-M3 Zabaldutako deskribapena Diode Standard 1000V (1kV) 20A Through Hole TO-220AC
Diode konfigurazioa 100µA @ 1000V deskribapena DIODE INPUT 20A TO-220
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1.3V @ 20A Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 1000V (1kV)
Capacitance @ Vr, F -40°C ~ 150°C