VS-19TQ015STRRPBF
Vishay Semiconductor Diodes Division
VS-19TQ015STRRPBF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VS-19TQ015STRRPBF
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Produktuaren Deskribapena DIODE SCHOTTKY 19A 15V D2PAK
Fitxak: VS-19TQ015STRRPBF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
800 pcs
  • Mezua
VS-19TQ015STRRPBFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VS-19TQ015STRRPBF fabrikatzailea Vishay Semiconductor Diodes Division
deskribapena DIODE SCHOTTKY 19A 15V D2PAK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 37560 pcs Datuen fitxa VS-19TQ015STRRPBF.pdf
Tentsioa - Peak alderantzikatzea (Max) Schottky Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 19A
Tentsioa - Tasa TO-263AB (D²PAK) Series Automotive, AEC-Q101
RoHS egoera Tape & Reel (TR) Alderantzizko berreskuratzea (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Erresistentzia @ If, F 2000pF @ 5V, 1MHz polarizazio TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Beste izenak VS19TQ015STRRPBF Muntaketa mota Surface Mount
Zabaldutako deskribapena Diode Schottky 15V 19A Surface Mount TO-263AB (D²PAK) Diode konfigurazioa 10.5mA @ 15V
deskribapena DIODE SCHOTTKY 19A 15V D2PAK Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 360mV @ 19A
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 15V Capacitance @ Vr, F -55°C ~ 125°C