VS-16FL20S05
Vishay Semiconductor Diodes Division
VS-16FL20S05 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VS-16FL20S05
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Produktuaren Deskribapena DIODE GEN PURP 200V 16A DO203AA
Fitxak: VS-16FL20S05.pdf
  • Mezua
VS-16FL20S05ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VS-16FL20S05 fabrikatzailea Vishay Semiconductor Diodes Division
deskribapena DIODE GEN PURP 200V 16A DO203AA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 24174 pcs Datuen fitxa VS-16FL20S05.pdf
Tentsioa - Peak alderantzikatzea (Max) Standard Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 16A
Tentsioa - Tasa DO-203AA Series -
RoHS egoera Bulk Alderantzizko berreskuratzea (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Erresistentzia @ If, F - polarizazio DO-203AA, DO-4, Stud
Beste izenak *16FL20S05
16FL20S05
16FL20S05-ND
Tenperatura operatiboa - Junction 500ns
Muntaketa mota Chassis, Stud Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia VS-16FL20S05 Zabaldutako deskribapena Diode Standard 200V 16A Chassis, Stud Mount DO-203AA
Diode konfigurazioa 50µA @ 200V deskribapena DIODE GEN PURP 200V 16A DO203AA
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1.4V @ 16A Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 200V
Capacitance @ Vr, F -65°C ~ 150°C