VS-10ETS10STRLPBF
Vishay Semiconductor Diodes Division
VS-10ETS10STRLPBF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VS-10ETS10STRLPBF
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Produktuaren Deskribapena DIODE RECT 1000V 10A D2PAK
Fitxak: VS-10ETS10STRLPBF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
800 pcs
  • Mezua
VS-10ETS10STRLPBFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VS-10ETS10STRLPBF fabrikatzailea Vishay Semiconductor Diodes Division
deskribapena DIODE RECT 1000V 10A D2PAK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 51501 pcs Datuen fitxa VS-10ETS10STRLPBF.pdf
Tentsioa - Peak alderantzikatzea (Max) Standard Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 10A
Tentsioa - Tasa TO-263AB (D²PAK) Series -
RoHS egoera Tape & Reel (TR) Alderantzizko berreskuratzea (trr) Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Erresistentzia @ If, F - polarizazio TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Beste izenak VS10ETS10STRLPBF Muntaketa mota Surface Mount
Zabaldutako deskribapena Diode Standard 1000V (1kV) 10A Surface Mount TO-263AB (D²PAK) Diode konfigurazioa 500µA @ 1000V
deskribapena DIODE RECT 1000V 10A D2PAK Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1.1V @ 10A
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 1000V (1kV) Capacitance @ Vr, F -40°C ~ 150°C