VI20150SGHM3/4W
Vishay Semiconductor Diodes Division
VI20150SGHM3/4W Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VI20150SGHM3/4W
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Produktuaren Deskribapena DIODE SCHOTTKY 20A 150V TO-262AA
Fitxak: VI20150SGHM3/4W.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
VI20150SGHM3/4Wren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VI20150SGHM3/4W fabrikatzailea Vishay Semiconductor Diodes Division
deskribapena DIODE SCHOTTKY 20A 150V TO-262AA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 174227 pcs Datuen fitxa VI20150SGHM3/4W.pdf
Tentsioa - Peak alderantzikatzea (Max) Schottky Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 20A
Tentsioa - Tasa TO-262AA Series Automotive, AEC-Q101
RoHS egoera Tube Alderantzizko berreskuratzea (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Erresistentzia @ If, F - polarizazio TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia VI20150SGHM3/4W Zabaldutako deskribapena Diode Schottky 150V 20A Through Hole TO-262AA
Diode konfigurazioa 200µA @ 150V deskribapena DIODE SCHOTTKY 20A 150V TO-262AA
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1.6V @ 20A Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 150V
Capacitance @ Vr, F -55°C ~ 150°C