L79D-R24-W-12
VCC (Visual Communications Company)VCC (Visual Communications Company)
VCC (Visual Communications Company)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: L79D-R24-W-12
Fabrikatzaileak / Marka: VCC (Visual Communications Company)
Produktuaren Deskribapena LED IND RED DIFF 24V 6" WIRE LD
Fitxak: L79D-R24-W-12.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
L79D-R24-W-12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia L79D-R24-W-12 fabrikatzailea VCC (Visual Communications Company)
deskribapena LED IND RED DIFF 24V 6" WIRE LD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 15358 pcs Datuen fitxa L79D-R24-W-12.pdf
Uhin - gailurra - Tentsioa 24V
Angeluen ikuspegia 60° Mota LED
Amaiera estiloa Wire Leads - 6" (152.40mm) Series L79
balorazio DC Panel ebakitze formakoa Round
Panela ebakitzeko neurriak 0.31" (7.87mm) Beste izenak L79DR24W12
VCCL79D-R24-W-12
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Balorazioa 80mcd
Lentearen gardentasuna Diffused Lens Style / Tamaina Round with Flat Top
Lente kolorea Red Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Lanpara kolorea Red Ingress Protection -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza LED Panel Indicator Red Diffused 60° 24V 20mA Round with Flat Top Wire Leads - 6" (152.40mm)
Oraingo 20mA