L59D-R24-W-18
VCC (Visual Communications Company)VCC (Visual Communications Company)
VCC (Visual Communications Company)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: L59D-R24-W-18
Fabrikatzaileak / Marka: VCC (Visual Communications Company)
Produktuaren Deskribapena LED PANEL INDICATOR 24V RED
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
L59D-R24-W-18ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia L59D-R24-W-18 fabrikatzailea VCC (Visual Communications Company)
deskribapena LED PANEL INDICATOR 24V RED Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 27911 pcs Datuen fitxa
Uhin - gailurra - Tentsioa 24V
Angeluen ikuspegia 60° Mota LED
Amaiera estiloa Wire Leads - 6" (152.40mm) Series L59
balorazio DC Panel ebakitze formakoa Round
Panela ebakitzeko neurriak 0.25" (6.35mm) Millicandela Balorazioa 20mcd
Lentearen gardentasuna Diffused Lens Style / Tamaina Round with Domed Top, 5.08mm
Lente kolorea Red Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Lanpara kolorea - Ingress Protection -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza LED Panel Indicator Diffused 60° 24V Round with Domed Top, 5.08mm Wire Leads - 6" (152.40mm)
Oraingo -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
L59D-Y2-W
L59D-Y2-W
fabrikatzaileak: VCC (Visual Communications Company)
deskribapena: LED PANEL INDICATOR 2V YELLOW
Stockean: 28656 pcs
Deskarga: L59D-Y2-W.pdf
RFQ
L59D-R2-T
L59D-R2-T
deskribapena: LED PANEL INDICATOR RED 2V