L45RN-R24-2111
VCC (Visual Communications Company)VCC (Visual Communications Company)
L45RN-R24-2111 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: L45RN-R24-2111
Fabrikatzaileak / Marka: VCC (Visual Communications Company)
Produktuaren Deskribapena LED PANEL INDICATOR RED 24V
Fitxak: L45RN-R24-2111.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Mezua
L45RN-R24-2111ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia L45RN-R24-2111 fabrikatzailea VCC (Visual Communications Company)
deskribapena LED PANEL INDICATOR RED 24V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 14083 pcs Datuen fitxa L45RN-R24-2111.pdf
Uhin - gailurra - Tentsioa 24V
Angeluen ikuspegia - Mota LED
Amaiera estiloa Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Series L45
balorazio DC Panel ebakitze formakoa Round
Panela ebakitzeko neurriak 0.31" (7.87mm) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Balorazioa - Lentearen gardentasuna -
Lens Style / Tamaina Round with Flat Top, 7.54mm Lente kolorea Red
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Lanpara kolorea Red
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza LED Panel Indicator Red 24V Round with Flat Top, 7.54mm Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Oraingo -