V12P10-E3/86A
Vishay Semiconductor Diodes Division
V12P10-E3/86A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V12P10-E3/86A
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Produktuaren Deskribapena DIODE SCHOTTKY 100V 12A TO277A
Fitxak: V12P10-E3/86A.pdf
  • Mezua
V12P10-E3/86Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V12P10-E3/86A fabrikatzailea Vishay Semiconductor Diodes Division
deskribapena DIODE SCHOTTKY 100V 12A TO277A Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5845 pcs Datuen fitxa V12P10-E3/86A.pdf
Tentsioa - Peak alderantzikatzea (Max) Schottky Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 12A
Tentsioa - Tasa TO-277A (SMPC) Series eSMP®, TMBS®
RoHS egoera Tape & Reel (TR) Alderantzizko berreskuratzea (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Erresistentzia @ If, F - polarizazio TO-277, 3-PowerDFN
Beste izenak V12P10-E3/86AGITR Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen zatia zenbakia V12P10-E3/86A
Zabaldutako deskribapena Diode Schottky 100V 12A Surface Mount TO-277A (SMPC) Diode konfigurazioa 250µA @ 100V
deskribapena DIODE SCHOTTKY 100V 12A TO277A Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 700mV @ 12A
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 100V Capacitance @ Vr, F -40°C ~ 150°C