V10P10-E3/87A
Vishay Semiconductor Diodes Division
V10P10-E3/87A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V10P10-E3/87A
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Produktuaren Deskribapena DIODE SCHOTTKY 100V 10A TO277A
Fitxak: V10P10-E3/87A.pdf
  • Mezua
V10P10-E3/87Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V10P10-E3/87A fabrikatzailea Vishay Semiconductor Diodes Division
deskribapena DIODE SCHOTTKY 100V 10A TO277A Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6617 pcs Datuen fitxa V10P10-E3/87A.pdf
Tentsioa - Peak alderantzikatzea (Max) Schottky Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 10A
Tentsioa - Tasa TO-277A (SMPC) Series eSMP®, TMBS®
RoHS egoera Tape & Reel (TR) Alderantzizko berreskuratzea (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Erresistentzia @ If, F - polarizazio TO-277, 3-PowerDFN
Beste izenak V10P10-E3/87AGITR
V10P10-M3/87A
Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen zatia zenbakia V10P10-E3/87A
Zabaldutako deskribapena Diode Schottky 100V 10A Surface Mount TO-277A (SMPC) Diode konfigurazioa 150µA @ 100V
deskribapena DIODE SCHOTTKY 100V 10A TO277A Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 680mV @ 10A
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 100V Capacitance @ Vr, F -40°C ~ 150°C