U5131-000005-030PA
TE Connectivity Measurement Specialties
U5131-000005-030PA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: U5131-000005-030PA
Fabrikatzaileak / Marka: TE Connectivity Measurement Specialties
Produktuaren Deskribapena SENSOR 30PSIA 1/4NPT .5-4.5V 2'
Fitxak: U5131-000005-030PA.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 533 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 533 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
U5131-000005-030PAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia U5131-000005-030PA fabrikatzailea TE Connectivity Measurement Specialties
deskribapena SENSOR 30PSIA 1/4NPT .5-4.5V 2' Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 533 pcs Datuen fitxa U5131-000005-030PA.pdf
Tentsioa - Tasa - Amaiera estiloa Cable
Aldatu funtzioa / balorazioa Male - 1/4" (6.35mm) NPT Shell estiloa 4.75 V ~ 5.25 V
Series U5100 Erantzunaren maiztasuna 90 PSI (620.53 kPa)
Port Style Absolute polarizazio Cylinder
Irteerako mota Analog Voltage Beste izenak 223-1002
U5131000005030PA
Orifice diametroa 30 PSI (206.84 kPa) Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehieneko presioa Threaded
Fabrikatzailearen zatia zenbakia U5131-000005-030PA Ezaugarriak Temperature Compensated
Zabaldutako deskribapena Pressure Sensor 30 PSI (206.84 kPa) Absolute Male - 1/4" (6.35mm) NPT 0.5 V ~ 4.5 V Cylinder Zenbakiak edo karaktereak ±1%
deskribapena SENSOR 30PSIA 1/4NPT .5-4.5V 2' Uneko - Hornikuntza (Max) 0.5 V ~ 4.5 V