USUR1000-502K
U.S. SensorU.S. Sensor
USUR1000-502K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: USUR1000-502K
Fabrikatzaileak / Marka: U.S. Sensor
Produktuaren Deskribapena THERM NTC 5KOHM 3892K RING LUG
Fitxak: 1.USUR1000-502K.pdf2.USUR1000-502K.pdf
  • Mezua
USUR1000-502Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia USUR1000-502K fabrikatzailea U.S. Sensor
deskribapena THERM NTC 5KOHM 3892K RING LUG Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6756 pcs Datuen fitxa 1.USUR1000-502K.pdf2.USUR1000-502K.pdf
Series USUR Ohm-en erresistentzia @ 25 ° C 5k
Erresistentzia Tolerantzia ±10% Energia - Max 20mW
Packaging Bulk Pakete / kasua Ring Lug
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 150°C Muntaketa mota Free Hanging
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Luzera - Lead Wire 3.00" (76.20mm)