USUR1000-302H-06
U.S. SensorU.S. Sensor
USUR1000-302H-06 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: USUR1000-302H-06
Fabrikatzaileak / Marka: U.S. Sensor
Produktuaren Deskribapena THERM NTC 3KOHM 3892K RING LUG
Fitxak: 1.USUR1000-302H-06.pdf2.USUR1000-302H-06.pdf
  • Mezua
USUR1000-302H-06ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia USUR1000-302H-06 fabrikatzailea U.S. Sensor
deskribapena THERM NTC 3KOHM 3892K RING LUG Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 9950 pcs Datuen fitxa 1.USUR1000-302H-06.pdf2.USUR1000-302H-06.pdf
Series USUR Ohm-en erresistentzia @ 25 ° C 3k
Erresistentzia Tolerantzia ±3% Energia - Max 20mW
Packaging Bulk Pakete / kasua Ring Lug
Beste izenak USUR1000-302H
USUR1000-302H-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 150°C
Muntaketa mota Free Hanging Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Luzera - Lead Wire 3.00" (76.20mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant