USUG1000-104G-RB
U.S. SensorU.S. Sensor
USUG1000-104G-RB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: USUG1000-104G-RB
Fabrikatzaileak / Marka: U.S. Sensor
Produktuaren Deskribapena THERM NTC 100KOHM 3892K DO35
Fitxak: 1.USUG1000-104G-RB.pdf2.USUG1000-104G-RB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
  • Mezua
USUG1000-104G-RBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia USUG1000-104G-RB fabrikatzailea U.S. Sensor
deskribapena THERM NTC 100KOHM 3892K DO35 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 112991 pcs Datuen fitxa 1.USUG1000-104G-RB.pdf2.USUG1000-104G-RB.pdf
Series USUG Ohm-en erresistentzia @ 25 ° C 100k
Erresistentzia Tolerantzia ±2% Energia - Max 20mW
Packaging Bulk Pakete / kasua DO-204AH, DO-35, Axial
Beste izenak 615-1058
USUG1000-104G-RB
USUG1000-104GRB
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 150°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Luzera - Lead Wire 1.00" (25.40mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant