ST20002B
U.S. SensorU.S. Sensor
ST20002B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ST20002B
Fabrikatzaileak / Marka: U.S. Sensor
Produktuaren Deskribapena ICL 20 OHM 20% 1.75A 12.7MM
Fitxak: 1.ST20002B.pdf2.ST20002B.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
ST20002Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ST20002B fabrikatzailea U.S. Sensor
deskribapena ICL 20 OHM 20% 1.75A 12.7MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 139649 pcs Datuen fitxa 1.ST20002B.pdf2.ST20002B.pdf
tolerantzia ±20% Series ST
R @ korrontea 600 mOhms R @ 25 ° C 20 Ohms
Packaging Bulk Beste izenak 615-1099
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.310" (7.87mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant diametroa 0.500" (12.70mm)
Deskribapen zehatza Inrush Current Limiter 20 Ohms ±20% 1.75A 0.500" (12.70mm) Oraina - Estatus egonkorra Max 1.75A