ST10006B-R0
U.S. SensorU.S. Sensor
ST10006B-R0 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ST10006B-R0
Fabrikatzaileak / Marka: U.S. Sensor
Produktuaren Deskribapena ICL 10 OHM 20% 6A 29.85MM
Fitxak: 1.ST10006B-R0.pdf2.ST10006B-R0.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
ST10006B-R0ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ST10006B-R0 fabrikatzailea U.S. Sensor
deskribapena ICL 10 OHM 20% 6A 29.85MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 153141 pcs Datuen fitxa 1.ST10006B-R0.pdf2.ST10006B-R0.pdf
tolerantzia ±20% Series ST
R @ korrontea 150 mOhms R @ 25 ° C 10 Ohms
Packaging Bulk Beste izenak 615-1052
ST10006B
ST10006BRD
Korrontearen tartea 0.310" (7.87mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
diametroa 1.175" (29.85mm) Deskribapen zehatza Inrush Current Limiter 10 Ohms ±20% 6A 1.175" (29.85mm)
Oraina - Estatus egonkorra Max 6A Homologazioak -