UR024-003-WH
Tripp LiteTripp Lite
UR024-003-WH Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UR024-003-WH
Fabrikatzaileak / Marka: Tripp Lite
Produktuaren Deskribapena USB A-M TO A-F EXT CABLE 3'
Fitxak: 1.UR024-003-WH.pdf2.UR024-003-WH.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UR024-003-WHren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UR024-003-WH fabrikatzailea Tripp Lite
deskribapena USB A-M TO A-F EXT CABLE 3' Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 13147 pcs Datuen fitxa 1.UR024-003-WH.pdf2.UR024-003-WH.pdf
Wire Gauge 24 AWG, 28 AWG Style Reversible
zehaztapenak USB 2.0 estali Shielded
Series - Beste izenak TL1779
UR024-003-WH-ND
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Luzera 3.00' (914.4mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza USB 2.0 Cable A Female to A Male 3.00' (914.4mm) Shielded