PV2400FC
Tripp LiteTripp Lite
PV2400FC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PV2400FC
Fabrikatzaileak / Marka: Tripp Lite
Produktuaren Deskribapena INVERTER 2400W 24VDC 2OUTLET
Fitxak: 1.PV2400FC.pdf2.PV2400FC.pdf
RoHs egoera Ez dagokio / Ez dagokio
Stock egoera 130 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 130 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
PV2400FCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PV2400FC fabrikatzailea Tripp Lite
deskribapena INVERTER 2400W 24VDC 2OUTLET Lead Free Status / RoHS egoera Ez dagokio / Ez dagokio
Kopurua eskuragarri 130 pcs Datuen fitxa 1.PV2400FC.pdf2.PV2400FC.pdf
pisu 39 lbs (17.7kg) Tentsioa - Irteera 120VAC
Tentsioa - Input 24VDC Mota Inverter
Tamaina 16.25" L x 8.50" W x 7.25" H (412.8mm x 215.9mm x 184.1mm) Series PowerVerter®
Urruneko gaitasuna Yes Eskualdea erabilia North America
Power - Output Surge 4.8kW Energia - Irteera etengabea 2.4kW