PDUMNH20HVAT
Tripp LiteTripp Lite
PDUMNH20HVAT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PDUMNH20HVAT
Fabrikatzaileak / Marka: Tripp Lite
Produktuaren Deskribapena PDU MONITORED 20A C13 8 OUTLET
Fitxak: 1.PDUMNH20HVAT.pdf2.PDUMNH20HVAT.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 107 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 107 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
PDUMNH20HVATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PDUMNH20HVAT fabrikatzailea Tripp Lite
deskribapena PDU MONITORED 20A C13 8 OUTLET Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 107 pcs Datuen fitxa 1.PDUMNH20HVAT.pdf2.PDUMNH20HVAT.pdf
Tentsioa - Input 208V, 240V Mota PDU (Power Distribution Unit)
Series - Eskualdea erabilia North America
Gainkarga babesteko None Muntaketa mota Rack, Horizontal
Media Lines Babestuak - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Etxebizitza materiala Metal Ezaugarriak Auto Transfer Switch, Load Meter
Energia - Uneko - Geh 20A
Kablearen luzera 10' (3.05m) Konektoreak - AC irteera NEMA L6-20R
Konektoreak - AC sarrera NEMA L6-20P (2) Homologazioak CSA, NOM, UL
AC outlets 1
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
PDUMNH20
PDUMNH20
fabrikatzaileak: Tripp Lite
deskribapena: PDU MONITORED 5-15/20R 8 OUTLET
Stockean: 211 pcs
Deskarga: PDUMNH20.pdf
RFQ
PDUMNH32HVAT
PDUMNH32HVAT
fabrikatzaileak: Tripp Lite
deskribapena: 7.4KW SINGLE-PHASE 230V ATS/MONI
Stockean: 98 pcs
Deskarga: PDUMNH32HVAT.pdf
RFQ
PDUMNH20HV
PDUMNH20HV
deskribapena: PDU MONITORED 20A C13 8 OUTLET