PDUH20HVL6
Tripp LiteTripp Lite
PDUH20HVL6 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PDUH20HVL6
Fabrikatzaileak / Marka: Tripp Lite
Produktuaren Deskribapena PDU BASIC 208V 240V 20A 2 C19
Fitxak: PDUH20HVL6.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 708 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 708 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
PDUH20HVL6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PDUH20HVL6 fabrikatzailea Tripp Lite
deskribapena PDU BASIC 208V 240V 20A 2 C19 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 708 pcs Datuen fitxa PDUH20HVL6.pdf
Tentsioa - Input 230V Mota PDU (Power Distribution Unit)
Series - Eskualdea erabilia -
Gainkarga babesteko - Muntaketa mota Rack, Horizontal
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Media Lines Babestuak -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Etxebizitza materiala Metal
Ezaugarriak - Energia -
Uneko - Geh 20A Kablearen luzera 15' (4.57m)