OMNI500ISO
Tripp LiteTripp Lite
OMNI500ISO Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: OMNI500ISO
Fabrikatzaileak / Marka: Tripp Lite
Produktuaren Deskribapena UPS 500VA 300W 3OUT USB TOWER
Fitxak: 1.OMNI500ISO.pdf2.OMNI500ISO.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 411 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 411 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
OMNI500ISOren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia OMNI500ISO fabrikatzailea Tripp Lite
deskribapena UPS 500VA 300W 3OUT USB TOWER Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 411 pcs Datuen fitxa 1.OMNI500ISO.pdf2.OMNI500ISO.pdf
pisu 22 lbs (10kg) Tentsioa - Irteera 120V
Mota Line Interactive (Input Regulation) Tamaina / dimentsioa 7.500" L x 5.201" W (190.50mm x 132.10mm)
Series OmniSmart™ Power - Rated 500VA / 300W
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Media Lines Babestuak -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera 10.799" (274.30mm)
inprimakia Tower Kablearen luzera 6' (1.83m)
Konektoreak - AC irteera NEMA 5-15R Konektoreak - AC sarrera NEMA 5-15P
Babeskopiaren ordua - Karga Max 5 minutes eskaerak Desktop, Home Theater
AC outlets 3 (UPS)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
OMNI1500LCDT
OMNI1500LCDT
fabrikatzaileak: Tripp Lite
deskribapena: UPS LCD BATTERY BACKUP TOWER AVR
Stockean: 527 pcs
Deskarga: OMNI1500LCDT.pdf
RFQ
OMNI750ISO
OMNI750ISO
fabrikatzaileak: Tripp Lite
deskribapena: UPS 750VA 500W 6OUT USB TOWER