WSU180-1330-R13
Triad MagneticsTriad Magnetics
WSU180-1330-R13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: WSU180-1330-R13
Fabrikatzaileak / Marka: Triad Magnetics
Produktuaren Deskribapena 100-240V WALL PLUG-IN PWR SUPPLY
Fitxak: WSU180-1330-R13.pdf
  • Mezua
WSU180-1330-R13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia WSU180-1330-R13 fabrikatzailea Triad Magnetics
deskribapena 100-240V WALL PLUG-IN PWR SUPPLY Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6770 pcs Datuen fitxa WSU180-1330-R13.pdf
pisu - Tentsioa - Irteera 18V
Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC Tamaina / dimentsioa 3.03" L x 1.89" W x 1.22" H (77.0mm x 48.0mm x 31.0mm)
Series WSU Eskualdea erabilia North America
Energia (Watts) 24W polarizazio Negative Center
Irteerako konektorea Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm Beste izenak 237-2181
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 40°C Karga elektrikoaren kontsumoa ez 100mW (Max)
Sarrera mota Fixed Blade Sarrerako konektorea NEMA 1-15P
inprimakia Wall Mount Eraginkortasuna Level VI
Deskribapen zehatza 18V 24W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input Uneko - Irteera (Max) 1.33A
Kablearen luzera 60" (1.52m) Homologazioak cETLus