WSU150-2400-R13
Triad MagneticsTriad Magnetics
WSU150-2400-R13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: WSU150-2400-R13
Fabrikatzaileak / Marka: Triad Magnetics
Produktuaren Deskribapena 100-240V WALL PLUG-IN PWR SUPPLY
Fitxak: WSU150-2400-R13.pdf
  • Mezua
WSU150-2400-R13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia WSU150-2400-R13 fabrikatzailea Triad Magnetics
deskribapena 100-240V WALL PLUG-IN PWR SUPPLY Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4209 pcs Datuen fitxa WSU150-2400-R13.pdf
pisu - Tentsioa - Irteera 15V
Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC Tamaina / dimentsioa 3.31" L x 2.07" W x 1.27" H (84.2mm x 52.5mm x 32.3mm)
Series WSU Eskualdea erabilia North America
Energia (Watts) 36W polarizazio Negative Center
Irteerako konektorea Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm Beste izenak 237-2192
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 40°C Karga elektrikoaren kontsumoa ez 100mW (Max)
Sarrera mota Fixed Blade Sarrerako konektorea NEMA 1-15P
inprimakia Wall Mount Eraginkortasuna Level VI
Deskribapen zehatza 15V 36W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input Uneko - Irteera (Max) 2.4A
Kablearen luzera 60" (1.52m) Homologazioak cETLus