WDU24-200
Triad MagneticsTriad Magnetics
WDU24-200 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: WDU24-200
Fabrikatzaileak / Marka: Triad Magnetics
Produktuaren Deskribapena AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 5W
Fitxak: WDU24-200.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
WDU24-200ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia WDU24-200 fabrikatzailea Triad Magnetics
deskribapena AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 5W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 10764 pcs Datuen fitxa WDU24-200.pdf
pisu - Tentsioa - Irteera 24V
Tentsioa - Input 120VAC Tamaina / dimentsioa 2.36" L x 1.69" W x 1.54" H (60.0mm x 43.0mm x 39.0mm
Series WDU Eskualdea erabilia North America
Energia (Watts) 4.8W polarizazio Positive Center
Irteerako konektorea Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm Beste izenak 237-2316
Q9994450
WDU24-200-ND
Tenperatura operatiboa -10°C ~ 40°C Karga elektrikoaren kontsumoa ez -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera mota Fixed Blade
Sarrerako konektorea NEMA 1-15P inprimakia Wall Mount
Eraginkortasuna - Deskribapen zehatza 24V 4.8W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Uneko - Irteera (Max) 200mA Kablearen luzera 72" (1.83m)