VPS16-5000
Triad MagneticsTriad Magnetics
VPS16-5000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VPS16-5000
Fabrikatzaileak / Marka: Triad Magnetics
Produktuaren Deskribapena XFRMR LAMINATED 80VA CHAS MOUNT
Fitxak: VPS16-5000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
VPS16-5000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VPS16-5000 fabrikatzailea Triad Magnetics
deskribapena XFRMR LAMINATED 80VA CHAS MOUNT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3976 pcs Datuen fitxa VPS16-5000.pdf
pisu 2.8 lbs (1.3kg) Tentsioa - Bigarren mailakoak (karga osoa) Parallel 8V, Series 16V
Tentsioa - Lehen 115V, 230V Tentsioa - isolamendua 4000Vrms
Mota Laminated Core Amaiera estiloa Solder, Quick Connect
Tamaina / dimentsioa 63.50mm L x 58.67mm W Series Chassis Mount: World Series™
Bigarren bihurgune (k) Dual Lehen mailako bihurgunea (k) Dual
Energia - Max 80 VA Beste izenak 237-1262
VPS165000
Muntaketa mota Chassis Mount Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 76.20mm Uneko - Irteera (Max) Parallel 10A, Series 5A