VPS12-2000
Triad MagneticsTriad Magnetics
VPS12-2000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VPS12-2000
Fabrikatzaileak / Marka: Triad Magnetics
Produktuaren Deskribapena XFRMR LAMINATED 25VA CHAS MOUNT
Fitxak: VPS12-2000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
VPS12-2000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VPS12-2000 fabrikatzailea Triad Magnetics
deskribapena XFRMR LAMINATED 25VA CHAS MOUNT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7063 pcs Datuen fitxa VPS12-2000.pdf
pisu 1.3 lbs (589.7g) Tentsioa - Bigarren mailakoak (karga osoa) Parallel 6.3V, Series 12.6V
Tentsioa - Lehen 115V, 230V Tentsioa - isolamendua 4000Vrms
Mota Laminated Core Amaiera estiloa Solder, Quick Connect
Tamaina / dimentsioa 50.80mm L x 49.28mm W Series Chassis Mount: World Series™
Bigarren bihurgune (k) Dual Lehen mailako bihurgunea (k) Dual
Energia - Max 25 VA Beste izenak 237-1256
VPS122000
Muntaketa mota Chassis Mount Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 58.67mm Uneko - Irteera (Max) Parallel 4A, Series 2A
Center Tap No
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
VPS12-6300-B
VPS12-6300-B
fabrikatzaileak: Triad Magnetics
deskribapena: XFRMR LAMINATED 80VA CHAS MOUNT
Stockean: 4076 pcs
Deskarga: VPS12-6300-B.pdf
RFQ
VPS12-6300
VPS12-6300
Stockean: 4335 pcs
Deskarga: VPS12-6300.pdf
RFQ
VPS12-2000-B
VPS12-2000-B
deskribapena: XFRMR LAMINATED 25VA CHAS MOUNT
Deskarga: VPS12-2000-B.pdf
deskribapena: XFRMR LAMINATED 130VA CHAS MOUNT
Deskarga: VPS12-10300-B.pdf
VPS121
VPS121
fabrikatzaileak: Fluke Electronics
deskribapena: VOLT 1:1 PROBE BLK 12MHZ 1.2M