| Zenbakiaren zenbakia | VPP24-210 | fabrikatzailea | Triad Magnetics |
|---|---|---|---|
| Kopurua eskuragarri | 12144 pcs | Datuen fitxa | VPP24-210.pdf |
| pisu | 0.37 lb (167.83g) | Tentsioa - Bigarren mailakoak (karga osoa) | Parallel 12V, Series 24V |
| Tentsioa - Lehen | 115V, 230V | Tentsioa - isolamendua | 4000Vrms |
| Mota | Laminated Core | Amaiera estiloa | PC Pin |
| Tamaina / dimentsioa | 41.28mm L x 33.32mm W | Series | PC Mount: World Series™ |
| Bigarren bihurgune (k) | Dual | Lehen mailako bihurgunea (k) | Dual |
| Energia - Max | 5 VA | Beste izenak | 10498 237-1085 VPP24210 |
| Muntaketa mota | Through Hole | Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lead Free Status / RoHS egoera | Lead free / RoHS Compliant | Altuera - Eserita (Max) | 34.93mm |
| Uneko - Irteera (Max) | Parallel 420mA, Series 210mA | Center Tap | No |