VPP10-2000-B
Triad MagneticsTriad Magnetics
VPP10-2000-B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VPP10-2000-B
Fabrikatzaileak / Marka: Triad Magnetics
Produktuaren Deskribapena XFRMR LAMINATED 20VA THRU HOLE
Fitxak: VPP10-2000-B.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
40 pcs
  • Mezua
VPP10-2000-Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VPP10-2000-B fabrikatzailea Triad Magnetics
deskribapena XFRMR LAMINATED 20VA THRU HOLE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 11105 pcs Datuen fitxa VPP10-2000-B.pdf
pisu 0.9 lb (408.23g) Tentsioa - Bigarren mailakoak (karga osoa) Parallel 5V, Series 10V
Tentsioa - Lehen 115V, 230V Tentsioa - isolamendua 4000Vrms
Mota Laminated Core Amaiera estiloa PC Pin
Tamaina / dimentsioa 57.15mm L x 47.63mm W Series PC Mount: World Series™
Bigarren bihurgune (k) Dual Lehen mailako bihurgunea (k) Dual
Energia - Max 20 VA Muntaketa mota Through Hole
Altuera - Eserita (Max) 41.28mm Uneko - Irteera (Max) Parallel 4A, Series 2A